Piękny dom, blisko st. metra Wilanowska, c. brutto

[SPRZEDAŻ] Nieruchomości > Domy

Asari ID: 9714/3376/ODS

Piękny dom, blisko st. metra Wilanowska, c. brutto
Piękny dom, blisko st. metra Wilanowska, c. brutto Piękny dom, blisko st. metra Wilanowska, c. brutto Piękny dom, blisko st. metra Wilanowska, c. brutto Piękny dom, blisko st. metra Wilanowska, c. brutto Piękny dom, blisko st. metra Wilanowska, c. brutto Piękny dom, blisko st. metra Wilanowska, c. brutto Piękny dom, blisko st. metra Wilanowska, c. brutto Piękny dom, blisko st. metra Wilanowska, c. brutto Piękny dom, blisko st. metra Wilanowska, c. brutto Piękny dom, blisko st. metra Wilanowska, c. brutto

Opublikowano: 30-06-2015 | Wygaśnie: 27-01-2022

Wyświetleń: 1 (unikalne: 1)

Cena: 9.000.000,00 zł

Dodane przez: Awatar reals
Region: Mazowieckie Warszawa
Telefon: pokaż numer telefonu...
agent - licencja: 18055
agent: Janusz Wiśniewski
cena ofertowa za 1 m2: 18424
typ domu: REZYDENCJA
status oferty: AKTUALNA
droga dojazdowa: ASFALTOWA
pow. użytkowa [m2]: 488
lotArea: 859
ilość pięter: 2
rok budowy: 1955
standard: DOBRY
materiał ścian: CEGŁA
liczba pokoi: 24
cena ofertowa EURO: 1983600
cena ofertowa USD: 2272500
forma własności: WŁASNOŚĆ
pow. całkowita [m2]: 489
instalacje w domu: ELEKTRYCZNA, KANALIZACJA, GAZOWA
przynależne: GARAŻ
agent - id: 15252
zamiana: NIE

Przepiękny dom, idealnie nadający się na zamieszkanie, jak też na prowadzenie działalności, zlokalizowany blisko stacji metra Wilanowska. Budynek o pow. 488,5 m2 w stylu secesyjnym, odnowiony i rozbudowany w 2005 r. na gruncie składającym się z dwóch działek o łącznej pow. 849 m2. Budynek jest na terenie enklawy o niskiej zabudowie willowej na obszarze wysoko zurbanizowanym.
Bardzo wysoki standard wykończeń. Dach mansardowy pokryty blachą miedzianą. Okna wykonane na zamówienie w futrynach z drzewa mahoniowego. Do wykorzystania 4 kondygnacje, w tym podpiwniczenie pod całym budynkiem, w sumie 24 pomieszczenia biurowe.
Dom jest zachowany w bardzo dobrym stanie, posiada własny parking.
Na działce jest również wolnostojący garaż pow. 32 m2.
Nieruchomość ogrodzona jest metalowym ogrodzeniem.
Operat szacunkowy z 2017 roku określał cenę nieruchomości na ponad 11 mln. zł.
Zapraszam na prezentację.--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

captcha


Ogłoszenie nie jest promowane na stronie głównej
Promuj na stronie głównej: 10,00 zł / 14 dni


Ogłoszenie nie jest promowane na stronie kategorii
Promuj na stronie kategorii: 4,00 zł / 14 dniMoże to Cię zainteresuje?

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję