ŚCISŁE CENTRUM CEGŁA 4 POKOJE

[SPRZEDAŻ] Nieruchomości > Mieszkania

Asari ID: 278989/3376/OMS

ŚCISŁE CENTRUM  CEGŁA 4 POKOJE

Opublikowano: 05-08-2021 | Wygaśnie: 27-01-2022

Wyświetleń: 2 (unikalne: 2)

Cena: 1.350.000,00 zł

Dodane przez: Awatar reals
Region: Mazowieckie Warszawa
Telefon: pokaż numer telefonu...

ŚRÓDMIEŚCIE POŁUDNIOWE

Prestiżowa, reprezentacyjna, znakomita lokalizacja na biuro i własne cele mieszkaniowe.

Rozkładowe mieszkanie w Centrum Warszawy, na zielonym, zamkniętym osiedlu (wewnętrzne patio).

Na podłogach w pokojach parkiet dębowy. Okna wychodzą na dwie strony świata - północny-wschód i południowy-zachód. Lokal wymaga odświeżenia/remontu. Do mieszkania przynależy piwnica.

Budynek z windą. Czyste klatki schodowe.

Możliwość parkowania na podwórzu.

Forma własności - odrębna własność z KW.

Wokół pełna infrastruktura miejska: sklepy, centra handlowe, markety, restauracje, kawiarnie, kluby, szkoły, przedszkola, lokale usługowe, miejsca do wypoczynku i uprawiania sportów. Blisko do metra (8 min. spacerem), tramwaju, autobusu, PKP.

--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

captcha


Ogłoszenie nie jest promowane na stronie głównej
Promuj na stronie głównej: 10,00 zł / 14 dni


Ogłoszenie nie jest promowane na stronie kategorii
Promuj na stronie kategorii: 4,00 zł / 14 dniMoże to Cię zainteresuje?

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję