Grunt pod inwestycje.

[SPRZEDAŻ] Nieruchomości > Działki

Asari ID: 227/3376/OGS

Grunt pod inwestycje.
Grunt pod inwestycje. Grunt pod inwestycje. Grunt pod inwestycje. Grunt pod inwestycje.

Opublikowano: 24-10-2013 | Wygaśnie: 26-05-2022

Wyświetleń: 15 (unikalne: 9)

Cena: 3.381.210,00 zł

Dodane przez: Awatar reals
Region: Mazowieckie KONSTANCIN-JEZIORNA
Telefon: pokaż numer telefonu...
agent - licencja: 18055
agent: Janusz Wiśniewski
cena ofertowa za 1 m2: 630
rodzaj działki: BUDOWLANA
status oferty: AKTUALNA
droga dojazdowa: ASFALTOWA
przeznaczenie w planie zagosp.: Budownictwo jednorodzinne indywidualne, Tereny wielofunkcyjne, Tereny usług
okolice: FITNES, BANK, BASEN, KORT TENISOWY, RESTAURACJA, SZKOŁA, PRZEDSZKOLE, SZPITAL, LAS, PARK, RZEKA, HALA SPORTOWA, KOŚCIÓŁ
ogrodzenie: SIATKA
ukształtowanie terenu: PŁASKIE
kształt działki: PROSTOKĄT
lotArea: 5367
forma własności działki: WŁASNOŚĆ
cena ofertowa EURO: 723579
cena ofertowa USD: 755024
dostępne sieci: EN. ELEKTR., WODOCIĄG, KANAL.SANIT., GAZ, GAZ, PRĄD
agent - id: 15252
zamiana: NIE

Do sprzedania 5367 m2 składające się z trzech łączących się, niezabudowanych działek:
2227 m2; 1861 m2; 1279 m2.
Dojazd do nieruchomości od dwóch asfaltowych ulic. Wszystkie media w ulicy. Prestiżowe miejsce, okolica rezydencji, pensjonatów, sanatoriów i willi. Niedaleko Park Zdrojowy, tężnie oraz szpital STOCER. Na terenie trochę starodrzewu, nie kolidującego z przyszłą zabudową.
Działki leżą mniej więcej w połowie odległości pomiędzy szpitalem STOCER, a Oddziałem Neuroortopedii STOCER dla dzieci.
Wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego teren podlega uregulowaniom strefy A. Jest przeznaczony pod zabudowę obiektów handlu, gastronomii, pensjonatowej, zdrowia i opieki zdrowotnej, oświaty jak również budynków wolnostojących, mieszkalnych, jednorodzinnych zawierających nie więcej niż dwa lokale mieszkalne. Na działkach powyżej 2000 m2 dozwolone są trzy kondygnacje naziemne , w tym poddasze użytkowe, max. wysokość 12 m oraz min.powierzchnia biologicznie czynna - 70%.
Jest możliwość kupna całości lub oddzielnie: działkę narożną - 2227 m2 lub dwie przyległe razem -3140 m2.
CENA DO NEGOCJACJI! Wystarczy wyrazić zainteresowanie.--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

captcha


Ogłoszenie nie jest promowane na stronie głównej
Promuj na stronie głównej: 10,00 zł / 14 dni


Ogłoszenie nie jest promowane na stronie kategorii
Promuj na stronie kategorii: 4,00 zł / 14 dniMoże to Cię zainteresuje?

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję