Jedna, lub dwie działki budowlane z linią brzegową

[SPRZEDAŻ] Nieruchomości > Działki

Asari ID: 229/3376/OGS

Jedna, lub dwie działki budowlane z linią brzegową
Jedna, lub dwie działki budowlane z linią brzegową Jedna, lub dwie działki budowlane z linią brzegową Jedna, lub dwie działki budowlane z linią brzegową Jedna, lub dwie działki budowlane z linią brzegową

Opublikowano: 24-10-2013 | Wygaśnie: 26-05-2022

Wyświetleń: 14 (unikalne: 8)

Cena: 1.978.200,00 zł

Dodane przez: Awatar reals
Region: Mazowieckie KONSTANCIN-JEZIORNA
Telefon: pokaż numer telefonu...
agent - licencja: 18055
agent: Janusz Wiśniewski
cena ofertowa za 1 m2: 630
rodzaj działki: BUDOWLANA
status oferty: AKTUALNA
droga dojazdowa: ASFALTOWA
przeznaczenie w planie zagosp.: Tereny usług, Budownictwo jednorodzinne indywidualne
okolice: BANK, BASEN, KORT TENISOWY, RESTAURACJA, SZKOŁA, SZPITAL, LAS, PARK, KOŚCIÓŁ
ogrodzenie: SIATKA
ukształtowanie terenu: PŁASKIE
kształt działki: PROSTOKĄT
lotArea: 3140
forma własności działki: WŁASNOŚĆ
cena ofertowa EURO: 423335
cena ofertowa USD: 441732
dostępne sieci: EN. ELEKTR., WODOCIĄG, KANAL.SANIT., GAZ, GAZ, PRĄD
agent - id: 15252
zamiana: NIE

Nieruchomość 3140 m2 składająca się z dwóch niezabudowanych działek: 1861 m2 i 1279 m2, do sprzedania razem. Dojazd ulicą asfaltową. Media w ulicy.
Prestiżowe miejsce, okolica rezydencji, pensjonatów, sanatoriów i willi. Niedaleko Park Zdrojowy, tężnie i szpital STOCER. Urokliwe miejsce. Działka węższym końcem graniczy z, czystą rzeczką Jeziorką. Na terenie trochę starodrzewu, nie kolidującego z przyszłą zabudową. Działki leżą mniej więcej w połowie odległości pomiędzy szpitalem STOCER, a Oddziałem Neuroortopedii STOCER dla dzieci.
Wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego teren podlega uregulowaniom strefy A. Jest przeznaczony pod zabudowę obiektów handlu, gastronomii, pensjonatowej, zdrowia, opieki zdrowotnej, oświaty jak również budynków wolnostojących, mieszkalnych, jednorodzinnych, zawierających nie więcej niż dwa lokale mieszkalne /np.bliźniak/. Doskonałe miejsce na dom seniora, bowiem w pobliżu jest odpowiednia infrastruktura.
Na działkach poniżej 2000 m2 można wznieść max. dwie kondygnacje naziemne, max. 10,0 m wysokości, powierzchnia biologicznie czynna 70%.
Jest możliwość kupienia całości 5367 m2, składającej się z trzech przyległych działek lub jednej, sąsiedniej, narożnej 2227 m2.
CENA DO NEGOCJACJI! Wystarczy wyrazić zainteresowanie.--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

captcha


Ogłoszenie nie jest promowane na stronie głównej
Promuj na stronie głównej: 10,00 zł / 14 dni


Ogłoszenie nie jest promowane na stronie kategorii
Promuj na stronie kategorii: 4,00 zł / 14 dniMoże to Cię zainteresuje?

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję