Skrypt strony katalogu firm EMPRESA2

[SPRZEDAŻ] Elektronika > Internet

Skrypt strony katalogu firm EMPRESA2
Skrypt strony katalogu firm EMPRESA2 Skrypt strony katalogu firm EMPRESA2 Skrypt strony katalogu firm EMPRESA2 Skrypt strony katalogu firm EMPRESA2 Skrypt strony katalogu firm EMPRESA2 Skrypt strony katalogu firm EMPRESA2 Skrypt strony katalogu firm EMPRESA2 Skrypt strony katalogu firm EMPRESA2 Skrypt strony katalogu firm EMPRESA2

Opublikowano: 12-08-2019 | Wygaśnie: 12-01-2020

Wyświetleń: 79 (unikalne: 50)

Cena: 369,00 zł

Dodane przez: kamil
Od kogo: Firma

Dzięki skryptowi Empresa2 stworzysz swoją stronę internetową z katalogiem firm.
Skrypt jest wyposażony we wbudowaną zaawansowaną wyszukiwarkę oraz sporą ilość opcji pomocnych przy dodawaniu firm. Administrator strony otrzymuje Panel Administracyjny, w którym może wprowadzać zmiany wielu opcji konfiguracyjnych. Strona posiada kilka wersji językowych, istnieje możliwość bezpoblemowej zmiany języka.
Skrypt katalogu firm EMPRESA2 pozwala na stworzenie serwisu lokalnego, ogólnopolskiego czy międzynarodowego w dosłownie kilka minut! System bardzo dobrze nadaje się do prowadzenia małych oraz wielkich stron ze spisem firm i różnych korporacji lokalnych, ogólnopolskich lub międzynarodowych. Firmy są podzielone na kategorie i regiony.
Skrypt różni się od innych skryptów katalogów firm przyjaznym interfejsem i różnego rodzaju możliwościami zarabiania.
Masz możliwość zarabiać w serwisie dzięki ustaleniu opłat za dodawanie czy też promowanie ogłoszeń. Ponadto, możesz skorzystać z innego sposobu na pasywny zarobek, a mianowicie z dodania reklam na stronę – np. reklam z programów partnerskich, z Google AdSense albo prywatnych zleceń.
Skrypt jest dostosowany do obecnych standardów SEO, posiada też automatyczną integrację z systemami płatności Dotpay, PayPal i Przelewy24. 
Podstawową cechą systemu jest bezawaryjność i prostota obsługi – coś co jest wręcz niezbędne w nowoczesnych serwisach katalogów firm – i to zarówno dla wszystkich użytkowników, jak i dla administratora strony. 
Skrypt katalogu firm Empresa2 jest napisany zgodnie z obecnymi wymaganiami dotyczącymi optymalizacji i pozycjonowania strony www, dzięki czemu korzystając z niego jest znacznie łatwiej uzyskać lepszą pozycję w wyszukiwarkach internetowych np. w Google!
Zapraszam do zakupu na https://skrypty.sattel.pl/skrypty-stron-www/127-skrypt-katalogu-firm-empresa2.html


captcha


Ogłoszenie nie jest promowane na stronie głównej
Promuj na stronie głównej: 10,00 zł / 14 dni


Ogłoszenie nie jest promowane na stronie kategorii
Promuj na stronie kategorii: 4,00 zł / 14 dniMoże to Cię zainteresuje?
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję