Złap okazję! Pracownikom z UDT oferujemy do 4500 zł/ m-c i liczne benefity!

Praca

Złap okazję! Pracownikom z UDT oferujemy do 4500 zł/ m-c i liczne benefity!

Opublikowano: 18-01-2020 | Wygaśnie: 04-05-2020

Wyświetleń: 11 (unikalne: 9)

Region: Mazowieckie PRUSZKÓW
Telefon: pokaż numer telefonu...
Nazwa firmy: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Osoba kontaktowa: Klaudia Piątek

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Pracownik Magazynu do oddziału mieszczącego się w Błoniu.

Z naszej strony oferujemy:

  • rozładunkiem i załadunkiem towaru
  • przeładunkiem na magazynie
  • obsługą skanera

 

Ta praca jest dla Ciebie jeśli:

możesz się pochwalić uprawnieniami UDT na obsługę wózka widłowego.

Jeśli martwi Cię brak wieloletniego doświadczenia pamiętaj, że jesteśmy otwarci na osoby zaczynające swoją przygodę z pracą na magazynie!

Wszystkiego nauczysz się w naszej firmie :)

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Dodatkowe Informacje


captcha


Ogłoszenie nie jest promowane na stronie głównej
Promuj na stronie głównej: 10,00 zł / 14 dni


Ogłoszenie nie jest promowane na stronie kategorii
Promuj na stronie kategorii: 4,00 zł / 14 dniMoże to Cię zainteresuje?

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję