Skrypt do stworzenia strony z ogłoszeniami motoryzacyjnymi MotoNotice

Elektronika > Internet

Skrypt do stworzenia strony z ogłoszeniami  motoryzacyjnymi MotoNotice
Skrypt do stworzenia strony z ogłoszeniami  motoryzacyjnymi MotoNotice Skrypt do stworzenia strony z ogłoszeniami  motoryzacyjnymi MotoNotice Skrypt do stworzenia strony z ogłoszeniami  motoryzacyjnymi MotoNotice Skrypt do stworzenia strony z ogłoszeniami  motoryzacyjnymi MotoNotice Skrypt do stworzenia strony z ogłoszeniami  motoryzacyjnymi MotoNotice

Opublikowano: 03-07-2019 | Wygaśnie: 30-01-2020

Wyświetleń: 360 (unikalne: 120)

Cena: 492,00 zł

Dodane przez: kamil

Skrypt MotoNotice pozwala na stworzenie swojej strony z ogłoszeniami motoryzacyjnymi online w prosty i szybki sposób. Jest to niezależny projekt, stworzony zgodnie z najnowszymi wymaganiami tworzenia stron internetowych.
Skrypt pozwala na stworzenie serwisu z ogłoszeniami w każdej kategorii, lokalnej albo ogólnopolskiej. Dostępnych jest bardzo wiele opcji konfiguracyjnych, dzięki temu można dostosować skrypt do indywidualnych oczekiwań. Obsługuje automatyczne płatności za promowanie ogłoszenia w systemie Dotpay, Przelewy24 oraz Paypal.
Dzięki uniwersalnej budowie z powodzeniem może być zastosowany dla każdego rodzaju portalu ogłoszeniowego związanego z motoryzacją.
Posiada on nowoczesny wygląd oraz intuicyjny interfejs. Dołączony zaawansowany Panel administracyjny ułatwia całkowitą konfigurację ustawień serwisu.
Stwórz własny, nowoczesny portal z ogłoszeniami motoryzacyjnymi online!
Demo skryptu: https://motonotice.wyremski.pl


captcha


Ogłoszenie nie jest promowane na stronie głównej
Promuj na stronie głównej: 10,00 zł / 14 dni


Ogłoszenie nie jest promowane na stronie kategorii
Promuj na stronie kategorii: 4,00 zł / 14 dniMoże to Cię zainteresuje?
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję