Fresh&Natural. Naturalne produkty i kosmetyki ekologiczne.

Moda i uroda > Kosmetyki i perfumy

Fresh&Natural. Naturalne produkty i kosmetyki ekologiczne.
Fresh&Natural. Naturalne produkty i kosmetyki ekologiczne. Fresh&Natural. Naturalne produkty i kosmetyki ekologiczne. Fresh&Natural. Naturalne produkty i kosmetyki ekologiczne. Fresh&Natural. Naturalne produkty i kosmetyki ekologiczne. Fresh&Natural. Naturalne produkty i kosmetyki ekologiczne.

Opublikowano: 15-07-2019 | Wygaśnie: 13-01-2020

Wyświetleń: 233 (unikalne: 86)

Dodane przez: Katrina
Region: Mazowieckie
Adres: Warszawa, Polska
Od kogo: Firma
Stan: Nowy

Fresh&Natural to manufaktura zrodzona z pasji, z troski o ludzkie piękno oraz z głębokiego zrozumienia naturalnych możliwości tkwiących w zasobach przyrody. Bliska jest nam wiara w to, że człowiek jako część biosfery powinien pozostawać w stosunku do niej w idealnej symbiozie.
Właśnie dlatego nasze kosmetyki tworzymy z rozmysłem i z szacunkiem względem wszystkich istot żywych.

Produkty, które można u nas dostać są w pełni wegetariańskie, co zostało potwierdzone certyfikatem Vege. Ponadto nie uznajemy wazeliny, parafiny, PEG-ów, parabenów, silikonów, SLS/SELS ani sztucznych barwników. Nasze receptury opierają się na ekologicznych składnikach fair rate i prostych bazach kosmetycznych.

W proces produkcji jesteśmy zaangażowani osobiście i nadzorujemy go od początku do końca, dbając o to, by zapewnić Wam kosmetyki najwyższej jakości. Wszystkie produkty testujemy na sobie, a każdą recepturę dopracowujemy i wielokrotnie poprawiamy, sprawiając, że kosmetyki Fresh&Natural to przede wszystkim połączenie doświadczenia, wiedzy, pracy naszych rąk i wspaniałych, wyselekcjonowanych darów przyrody.


captcha


Ogłoszenie nie jest promowane na stronie głównej
Promuj na stronie głównej: 10,00 zł / 14 dni


Ogłoszenie nie jest promowane na stronie kategorii
Promuj na stronie kategorii: 4,00 zł / 14 dniMoże to Cię zainteresuje?

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję