PHERO-STRONG LIMITED EDITION Z FEROMONAMI DAMSKIE

Moda i uroda > Kosmetyki i perfumy

PHERO-STRONG LIMITED EDITION Z FEROMONAMI DAMSKIE

Opublikowano: 15-04-2019 | Wygaśnie: 02-05-2020

Wyświetleń: 407 (unikalne: 101)

Cena: 139,00 zł

Dodane przez: sonorus
Region: Mazowieckie
Adres: Warszawa
Telefon: pokaż numer telefonu...
Od kogo: Osoba prywatna
Stan: Nowy

Wyrafinowane perfumy z feromonami PheroStrong Limited Edition for Women mają na celu podkreślić wszystkie twoje atuty! Zapach skrywa się w prostym, eleganckim flakonie, który wyraża filozofię marki PheroStrong. Czystość detalów i gra aromatycznych nut zapachowych sprawia, że się od nich uzależnisz. Bądź sobą i nie bój się wyrażać siebie z doskonałym damskim zapachem PheroStrong Limited Edition for Women.

Pragniesz wzbudzać pożądanie wśród mężczyzn?

  • Przyciągać ich spojrzenia, wabić seksapilem, rozpalać pożądanie
  • Elektryzować jego zmysły, zaspokajać pragnienia i żądze, wzniecać pożądanie
  • Znacznie poprawiać pierwsze wrażenie, być w kręgu zainteresowań
  • Wzbudzać zaufanie wśród ludzi, których spotykasz na codzień
  • Zwiększać skuteczność swojej pracy, zdobywać sukcesy
  • Cieszyć się największym szacunkiem w otoczeniu, wzbudzać uznanie, być autorytetem
  • Być kobietą szczęśliwą, spełnioną, KOBIETĄ SUKCESU!

Feromony PheroStrong Limited Edition- Atrybut Atrakcyjności

Wydzielając duże ilości feromonów, nie trzeba być aż tak atrakcyjnym fizycznie, by cieszyć się dużym powodzeniem u płci przeciwnej - mówi chemik dr hab. Leszek Konopski - pracownik Instytutu Przemysłu Organicznego w Warszawie.

W dzisiejszych czasach wydzielanie naturalnych feromonów zmniejsza się z powodu m. in. szybkiego trybu życia oraz wpływu czynników cywilizacyjnych. Trudniej jest nam otworzyć się, budować relacje z drugim człowiekiem. Dodatkowo pojawia się stres, który nie pomaga w nawiązywaniu relacji międzyludzkich. Sztucznie wyidealizowane ideały piękna zaniżają nasza samoocenę i pewność siebie, czujemy się niedoskonali, pełni wad.

Skutecznym rozwiązaniem na powyższe problemy jest PheroStrong. Feromony zawarte w perfumach wspomagają nas z zewnątrz a świadomość ich posiadania dodaje odwagi wewnątrz.

Feromony w życiu seksualnym

Wyniki badań przeprowadzonych nad feromonami jednoznacznie sugerują, że jesteśmy w stanie kontrolować naszą seksualność oraz związane z nią zachowania. Perfumy z feromonami PheroStrong pomagają zwiększyć Twoją atrakcyjność oraz powodzenie wśród płci przeciwnej. Pomogą Ci otworzyć się dla płci przeciwnej, pokonując swoje bariery nieśmiałości, zwiększając tym samym szansę na flirt. Dzięki nim staniesz się osobą otwartą, pewną siebie oraz towarzyską. Pomogą CI w tym efekty feromonów, które będziesz dostrzegać każdego dnia. Zacznij wzbudzać zainteresowanie i wyróżnij się pośród wielu kobiet dzięki PheroStrong.

Perfumy z feromonami Phero Strong pomoże Ci także rozpalić namiętność i pożądanie także podczas relacji seksualnych. Piękny zapach połączony z aktywnymi feromonami urozmaici i ożywi Twoje życie erotyczne. Twój partner będzie pragnął Cię jak nigdy dotąd a piękny zapach perfum dodatkowo spotęguje działanie feromonów. Większa otwartość oraz namiętność zapewni Wam obojgu zupełnie nowe doznania erotyczne!


captcha


Ogłoszenie nie jest promowane na stronie głównej
Promuj na stronie głównej: 10,00 zł / 14 dni


Ogłoszenie nie jest promowane na stronie kategorii
Promuj na stronie kategorii: 4,00 zł / 14 dniMoże to Cię zainteresuje?

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję